Pokaż więcej opcji Schowaj więcej opcji


Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021

6 października, 12:00

Drodzy Członkowie Wspólnoty Akademii Muzycznej w Krakowie!

Zapraszam wszystkich Państwa na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego, która odbędzie się 6 października 2020 r. o godz. 12.00.

Z uwagi na trwającą wciąż epidemię i związaną z tym konieczność ograniczenia bezpośrednich kontaktów, w trosce o Państwa bezpieczeństwo, postanowiliśmy ograniczyć udział w uroczystości na żywo do członków Senatu, Władz Uczelni i Wydziałów oraz przedstawicieli Studentów i Doktorantów. Wszystkich pozostałych członków naszej Społeczności, a także osoby związane z Akademią, naszych Przyjaciół, Absolwentów, Sympatyków, pragnę zaprosić do uczestniczenia w internetowej transmisji uroczystości Inauguracji, dostępnej w czasie realnym pod adresem: www.amuz.krakow.pl/inauguracja

Zapraszam również na Mszę świętą w intencji Społeczności Akademii Muzycznej odprawianą w kościele p.w. Świętego Krzyża, przy ul. Św. Krzyża 23 w Krakowie, w niedzielę 4 października 2020 r. o godz. 12.00.

Wierzę, że w nadchodzącym roku sytuacja zmieni się na lepsze, co umożliwi nam powrót w pełnym wymiarze do rzeczywistej przestrzeni naszej Uczelni i wspólnego przeżywania zarówno naszych uroczystości, jak i codziennej pracy.

Bądźmy razem w tej szczególnej chwili!

 

Z wyrazami szacunku
prof. dr hab. Wojciech Widłak
Rektor Akademii Muzycznej w Krakowie

Szczegóły

Data:
6 października
Czas:
12:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
www.amuz.krakow.pl/inauguracja