Show more options Hide more options


Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021

6 October, 12:00

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Drodzy Członkowie Wspólnoty Akademii Muzycznej w Krakowie!

Zapraszam wszystkich Państwa na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego, która odbędzie się 6 października 2020 r. o godz. 12.00.

Z uwagi na trwającą wciąż epidemię i związaną z tym konieczność ograniczenia bezpośrednich kontaktów, w trosce o Państwa bezpieczeństwo, postanowiliśmy ograniczyć udział w uroczystości na żywo do członków Senatu, Władz Uczelni i Wydziałów oraz przedstawicieli Studentów i Doktorantów. Wszystkich pozostałych członków naszej Społeczności, a także osoby związane z Akademią, naszych Przyjaciół, Absolwentów, Sympatyków, pragnę zaprosić do uczestniczenia w internetowej transmisji uroczystości Inauguracji, dostępnej w czasie realnym pod adresem: www.amuz.krakow.pl/inauguracja

Zapraszam również na Mszę świętą w intencji Społeczności Akademii Muzycznej odprawianą w kościele p.w. Świętego Krzyża, przy ul. Św. Krzyża 23 w Krakowie, w niedzielę 4 października 2020 r. o godz. 12.00.

Wierzę, że w nadchodzącym roku sytuacja zmieni się na lepsze, co umożliwi nam powrót w pełnym wymiarze do rzeczywistej przestrzeni naszej Uczelni i wspólnego przeżywania zarówno naszych uroczystości, jak i codziennej pracy.

Bądźmy razem w tej szczególnej chwili!

 

Z wyrazami szacunku
prof. dr hab. Wojciech Widłak
Rektor Akademii Muzycznej w Krakowie

Details

Date:
6 October
Time:
12:00
Event Category:
Website:
www.amuz.krakow.pl/inauguracja