Show more options Hide more options


Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Koncert dla Trzech Króli

6 January, 19:30

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

6 stycznia br., w święto Objawienia Pańskiego, zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczno-sakralne, jakie w tym roku bazylika Mariacka organizuje wspólnie ze Stowarzyszeniem Tak, Kraków! oraz Akademią Muzyczną im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie – Koncert dla Trzech Króli.
Transmisja koncertu online rozpocznie się o godz. 19:30 (https://www.facebook.com/KosciolMariacki/), a najpiękniejsze kolędy i pastorałki wykona zespół wokalny bazyliki Mariackiej Cappella Marialis, a także kwartet puzonowy:

Justyna Chmielek-Korbut, Piotr Borkowski, Filip Zgorzelski, Kacper Świątek oraz:
Zuzanna Kozłowska – mezzosopran
Karolina Rehorowska – sopran
Aleksandra Szerocka – sopran
Krzysztof Michalski – tenor
Zygmunt Kokoszka – organy
Łukasz Dzierwa – instrumenty perkusyjne
Krzysztof Michałek – dyrygent
Krzysztof Głuchowski – prowadzenie koncertu

Jak co roku nie zapominamy o osobach bezdomnych i potrzebujących, na rzecz których nieprzerwanie od 1989 roku działa Stowarzyszenie Lekarze Nadziei. W tym roku zbiórka środków na działalność organizacji, będzie odbywać się w formule on-line, dlatego zapraszamy Państwa na stronę www.sln.org.pl/ gdzie możecie przekazać dar serca, który w tym szczególnym dniu ma wielką moc i może odmienić czyjeś życie.

Dziękujemy Sponsorom i Partnerom dzięki którym możemy zorganizować to wyjątkowe wydarzenie.

Details

Date:
6 January
Time:
19:30
Website:
https://www.facebook.com/KosciolMariacki/