Show more options Hide more options

Centrum innowacji Erasmus+ InnHUB już otwarte


Już od 28 czerwca, 3 razy w tygodniu, zapraszamy wszystkich zainteresowanych ofertą Programu Erasmus+ do biura Erasmus+ InnHUB Kraków, które ma swoją siedzibę na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z naszego Erasmus+ InnHUB mogą skorzystać wszyscy zainteresowani, nie tylko studenci czy pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego. Program Erasmus+ jest skierowany jest do osób w różnym wieku. Korzystają z niego uczniowie, nauczyciele, studenci, naukowcy, uczelnie i instytucje, pracodawcy, a także małe i średnie przedsiębiorstwa.

Kiedy?
poniedziałek: 12:00-16:00
wtorek: 8:00-12:00
piątek: 8:00-12:00

Gdzie?
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Pawilon C, pokój 173A
ul. Rakowicka 27
31-510 Kraków

Partnerami krakowskiego InnHUB jest 15 uczelni wyższych z Małopolski, które podpisały porozumienie na rzecz wspierania innowacji poprzez Program Erasmus+, w tym AMKP.

Erasmus+ InnHUB to międzysektorowe centrum innowacji, które pełni rolę punktu informacyjnego Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. Skupiamy się na możliwościach pozyskania środków finansowych dla projektów wspierających budowę nowoczesnego systemu kształcenia i wzmacniających rozwój kompetencji zawodowych osób w różnym wieku i różnych profesji.
Z nami dowiesz się więcej o Akcji 2, czyli Współpracy organizacji i instytucji, ale także poznasz całą ofertę Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności w sektorach szkolnictwa wyższego, a także edukacji szkolnej, młodzieży, edukacji zawodowej, edukacji dorosłych, sporcie i wolontariacie europejskim.

W Erasmus+ InnHUB znajdziesz również cenne poradniki i publikacje, które pomogą przygotować Twój projekt, a także ułatwią kolejny krok, czyli jego prowadzenie – Czytelnia – Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.

Ze względów organizacyjnych prosimy o kontakt e-mail marta.iwanska@frse.org.pl w celu umówienia spotkania w godzinach pracy naszego biura oraz przesłanie zagadnień do poruszenia na spotkaniu – w ten sposób będziemy mogli lepiej przygotować się na spotkanie.

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://erasmusplus.org.pl/erasmus-innhub.