Wydział Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej


Drodzy Kandydaci!

Jeśli chcecie dowiedzieć się, w jaki sposób przygotować się do egzaminów wstępnych, zdobyć więcej informacji na temat kierunku, który chcecie studiować, czy też porozmawiać o interesujących Was przedmiotach, kontaktujcie się z pedagogami specjalizującymi się w poszczególnych dziedzinach.
Napiszcie mail do wybranego pedagoga, podając w temacie „Rekrutacja – Konsultacje” i umówcie się na konsultacje z użyciem dogodnych komunikatorów internetowych.
Zachęcamy Was również do kontaktu ze studentami, którzy opowiedzą Wam, jak studiuje się na naszym Wydziale.


Kompozycja (studia I i II stopnia)
prof. dr hab. Wojciech Widłak, Kierownik Katedry Kompozycji
wojciech.widlak@amuz.krakow.pl

Kompozycja (studia I i II stopnia)
prof. dr hab. Anna Zawadzka-Gołosz
anna.zawadzka.golosz@amuz.krakow.pl

Kompozycja elektroakustyczna i komputerowa (studia II stopnia)
dr hab. Magdalena Długosz, prof. AMK
magdalena.dlugosz@amuz.krakow.pl

Kompozycja teatralna, filmowa, użytkowa (studia II stopnia)
dr hab. Mateusz Bień
mateusz.bien@amuz.krakow.pl

Działalność Studia Muzyki Elektroakustycznej
prof. dr hab. Marek Chołoniewski
marek.choloniewski@amuz.krakow.pl

Teoria muzyki (studia I i II stopnia)
dr hab. Małgorzata Janicka-Słysz, prof. AMK, Kierownik Katedry Teorii i Interpretacji Dzieła Muzycznego
malgorzata.janicka.slysz@amuz.krakow.pl

Dyrygentura (studia I i II stopnia)
prof. dr hab. Rafał Jacek Delekta, Kierownik Katedry Dyrygentury
rafaljacek.delekta@amuz.krakow.pl

Dyrygentura chóralna
Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej (studia I i II stopnia)
Prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych (studia II stopnia)

dr hab. Włodzimierz Siedlik Kierownik Katedry Chóralistyki
wlodzimierz.siedlik@amuz.krakow.pl

prof. dr hab. Lidia Matynian
lidia.matynian@amuz.krakow.pl

dr Andrzej Korzeniowski
andrzej.korzeniowski@amuz.krakow.pl

Dyrygentura w zakresie orkiestr dętych
Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej (studia II stopnia)

dr hab. Stanisław Strączek
stanislaw.straczek@amuz.krakow.pl

mgr Dariusz Bylina
dariusz.bylina@amuz.krakow.pl

Nauczanie przedmiotów teoretyczno-muzycznych
Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej (studia II stopnia)

dr hab. Anna Kalarus
anna.kalarus@amuz.krakow.pl

Rytmika (studia I i II stopnia)
Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej (studia I i II stopnia)

dr Julia Kosk-Wojciechowska
julia.kosk.wojciechowska@amuz.krakow.pl

Emisja głosu
Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej (studia I i II stopnia)

mgr Klaudia Romek
klaudia.romek@amuz.krakow.pl

mgr Katarzyna Słota-Marciniec
katarzyna.slota.marciniec@amuz.krakow.pl

Kontakt ze studentami

Oktawia Pączkowska
knsk.am.kr@gmail.com
https://www.facebook.com/knsk.am.kr/

Joanna Stolarska
joanna.stolarska@amuz.krakow.pl