Wydział Instrumentalny


Szanowni Państwo,
ze względu na brak możliwości przeprowadzenia dnia otwartego uczelni w tradycyjnej formie, władze Wydziału Instrumentalnego chcą dać szansę kandydatom na studia do spotkania i konsultacji z Pedagogami prowadzącymi klasy instrumentu głównego w formie online.

Konsultacje mogą być przeprowadzane przez pedagogów w miesiącu maju, w ustalonej przez Państwa formie i terminie za pomocą komunikatorów lub innych środków komunikacji elektronicznej. W celu umówienia konsultacji proszę się kontaktować z wybranymi przez siebie Pedagogami drogą mailową.

Z poważaniem,
dr hab. Mariusz Sielski, prof. AMK
Dziekan Wydziału Instrumentalnego


Fortepian                 

prof. dr hab. Mariola Cieniawa-Puchała – mariola.cieniawa.puchala@amuz.krakow.pl

prof. dr hab. Mirosław Herbowsk – miroslaw.herbowski@amuz.krakow.pl

dr hab. Milena Kędra – milena.kedra@amuz.krakow.pl

dr hab. Gajusz Kęska – gajusz.keska@amuz.krakow.pl

dr Piotr Kowal – piotr.kowal@amuz.krakow.pl

dr hab. Piotr Machnik – piotr.machnik@amuz.krakow.pl

prof. dr hab. Andrzej Pikul – andrzej.pikul@amuz.krakow.pl

dr hab. Romana Podsadecka-Ostafil – romana.podsadecka.ostafil@amuz.krakow.pl

dr hab. Piotr Różański – piotr.rozanski@amuz.krakow.pl

dr hab. Mariusz Sielski, prof. AMK – mariusz.sielski@amuz.krakow.pl

prof. dr hab. Janusz Skowron – janusz.skowron@amuz.krakow.pl

dr hab. Marian Sobula – marian.sobula@amuz.krakow.pl

dr hab. Marek Szlezer, prof. AMK – marek.szlezer@amuz.krakow.pl

dr Katarzyna Vernet – katarzyna.vernet@amuz.krakow.pl

 

Organy                     

prof. dr hab. Dariusz Bąkowski-Kois – dariusz.bakowski.kois@amuz.krakow.pl

prof. dr hab. Andrzej Białko – andrzej.bialko@amuz.krakow.pl

prof. dr hab. Marcin Szelest – marcin.szelest@amuz.krakow.pl

 

Klawesyn 

dr Aleksander Mocek – aleksander.mocek@amuz.krakow.pl

prof.dr hab. Marek Toporowski – marek.toporowski@amuz.krakow.pl

dr Andrzej Zawisza – andrzej.zawisza@amuz.krakow.pl

 

Fortepian historyczny                 

dr Katarzyna Drogosz – katarzyna.drogosz@amuz.krakow.pl

dr Petra Matejova – petra.matejova@amuz.krakow.pl

 

Lutnia 

mgr Anna Swoboda – anna.swoboda@amuz.krakow.pl

 

Skrzypce barokowe

prof. Sirkka-Liisa Kaakinen-Pilch – sirkka-liisa.kaakinen.pilch@amuz.krakow.pl

dr hab. Teresa Piech – teresa.piech@amuz.krakow.pl

dr hab. Zbigniew Pilch, prof. AMK – zbigniew.pilch@amuz.krakow.pl

 

Wiolonczela barokowa

dr hab. Teresa Kamińska – teresa.kaminska@amuz.krakow.pl

 

Viola da gamba / Violone

mgr Mateusz Kowalski – mateusz.kowalski@amuz.krakow.pl

mgr Christoph Urbanetz – christoph.urbanetz@amuz.krakow.pl

 

Flet traverso

dr hab. MałgorzataWojciechowska, prof. AMK – malgorzata.wojciechowska@amuz.krakow.pl

 

Flet prosty 

dr Katarzyna Czubek – katarzyna.czubek@amuz.krakow.pl

prof.  Erik Bosgraaf – erik.bosgraaf@amuz.krakow.pl

 

Obój barokowy

dr Katarzyna Pilipiuk – katarzyna.pilipiuk@amuz.krakow.pl

 

Trąbka naturalna    

dr Tomasz Ślusarczyk – tomasz.slusarczyk@amuz.krakow.pl

 

Gitara 

dr Miłosz Mączyński – milosz.maczynski@amuz.krakow.pl

dr hab. Michał Nagy, prof. AMK – michal.nagy@amuz.krakow.pl

prof. dr hab. Janusz Sochacki – janusz.sochacki@amuz.krakow.pl

 

Harfa 

dr hab. Irena Czubek-Davidson – irena.czubek.davidson@amuz.krakow.pl

prof. Florence Sitruk – irena.czubek.davidson@amuz.krakow.pl

 

Skrzypce 

prof. Kaja Danczowska – kaja.danczowska@amuz.krakow.pl

dr hab. Robert Kabara – robert.kabara@amuz.krakow.pl

prof. Wiesław Kwaśny – wieslaw.kwasny@amuz.krakow.pl

dr hab. Oriana Masternak – oriana.masternak@amuz.krakow.pl

prof. dr hab. Roman Reiner – roman.reiner@amuz.krakow.pl

dr Maria Sławek – maria.slawek@amuz.krakow.pl

prof. dr hab. Magdalena Szczepanowska – magdalena.szczepanowska@amuz.krakow.pl

prof. Mieczysław Szlezer – mieczyslaw.szlezer@amuz.krakow.pl

prof. dr hab. Piotr Tarcholik – piotr.tarcholik@amuz.krakow.pl

 

Altówka 

dr hab. Aneta Dumanowska – aneta.dumanowska@amuz.krakow.pl

dr hab. Jacek Dumanowski – jacek.dumanowski@amuz.krakow.pl

dr hab. Bogusława Hubisz-Sielska – boguslawa.hubisz.sielska@amuz.krakow.pl

prof. dr hab. Janusz Pisarski – janusz.pisarski@amuz.krakow.pl

 

Wiolonczela

dr hab. Dorota Imiełowska- dorota.imielowska@amuz.krakow.pl

dr hab. Jan Kalinowski, prof. AMK – jan.kalinowski@amuz.krakow.pl

dr hab. Adam Klocek – adam.klocek@amuz.krakow.pl

prof. dr hab. Zdzisław Łapiński – zdzislaw.lapinski@amuz.krakow.pl

 

Kontrabas

dr Krzysztof Firlus – krzysztof.firlus@amuz.krakow.pl

prof. dr hab. Marek Kalinowski – marek.kalinowski@amuz.krakow.pl

 

Fidele kolanowe

dr hab. Maria Pomianowska – maria.pomianowska@amuz.krakow.pl

 

Flet 

dr hab. Wiesław Suruło, prof. AMK – wieslaw.surulo@amuz.krakow.pl

prof. Barbara Świątek-Żelazna – barbara.swiatek.zelazna@amuz.krakow.pl

 

Obój

prof.dr hab. Marek Mleczko – marek.mleczko@amuz.krakow.pl

 

Klarnet 

dr hab. Janusz Antonik – janusz.antonik@amuz.krakow.pl

dr Barbara Borowicz – barbara.borowicz@amuz.krakow.pl

prof. Andrzej Godek – andrzej.godek@amuz.krakow.pl

prof.dr hab. Paweł Krauzowicz – pawel.krauzowicz@amuz.krakow.pl

dr hab. Piotr Lato – piotr.lato@amuz.krakow.pl

 

Fagot

dr Damian Lipień – damian.lipien@amuz.krakow.pl

dr hab. Wojciech Turek – wojciech.turek@amuz.krakow.pl

 

Saksofon 

dr Łukasz Nędza – lukasz.nedza@amuz.krakow.pl

prof. dr hab. Andrzej Rzymkowski – andrzej.rzymkowski@amuz.krakow.pl

 

Akordeon

prof. dr hab. Paweł Paluch – pawel.paluch@amuz.krakow.pl

dr Janusz Pater – janusz.pater@amuz.krakow.pl

dr Maciej Zimka – maciej.zimka@amuz.krakow.pl

 

Waltornia 

dr hab. Wojciech Kamionka – wojciech.kamionka@amuz.krakow.pl

dr hab. Mirosław Płoski – miroslaw.ploski@amuz.krakow.pl

dr hab. Tadeusz Tomaszewski, prof. AMK – tadeusz.tomaszewski@amuz.krakow.pl

 

Trąbka

prof. dr hab. Benedykt Matusik – benedykt.matusik@amuz.krakow.pl

prof. dr hab. Wacław Mulak – waclaw.mulak@amuz.krakow.pl

 

Puzon                       

prof.dr hab. Zdzisław Stolarczyk – zdzislaw.stolarczyk@amuz.krakow.pl

 

Tuba / Euphonium

dr hab. Jakub Urbańczyk, prof. AMK – jakub.urbanczyk@amuz.krakow.pl

 

Perkusja

dr Maciej Hałoń- maciej.halon@amuz.krakow.pl

prof. dr hab. Jan Pilch – jan.pilch@amuz.krakow.pl

dr Stanisław Welanyk – stanislaw.welanyk@amuz.krakow.pl

 

Fortepian jazzowy

dr Marcin Banaszek – marcin.banaszek@amuz.krakow.pl

dr hab. Joachim Mencel, prof. AMK – joachim.mencel@amuz.krakow.pl

dr hab. Dominik Wania – dominik.wania@amuz.krakow.pl

dr hab. Piotr Wyleżoł, prof. AMK – piotr.wylezol@amuz.krakow.pl

 

Kontrabas jazzowy

dr Maciej Adamczak – maciej.adamczak@amuz.krakow.pl

 

Flet jazzowy

dr Leszek Wiśniowski – leszek.wisniowski@amuz.krakow.pl

 

Saksofon jazzowy   

prof. dr hab. Ryszard Krawczuk – ryszard.krawczuk@amuz.krakow.pl

dr Marcin Ślusarczyk – marcin.slusarczyk@amuz.krakow.pl

 

Trąbka jazzowa

dr hab. Tomasz Kudyk – tomasz.kudyk@amuz.krakow.pl

 

Puzon jazzowy

prof. dr hab. Grzegorz Nagórski – grzegorz.nagorski@amuz.krakow.pl

 

Perkusja jazzowa

dr Wojciech Fedkowicz – wojciech.fedkowicz@amuz.krakow.pl

dr hab. Łukasz Żyta – lukasz.zyta@amuz.krakow.pl