Show more options Hide more options

Elektorzy


Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 OW-I   WYNIKI WYBORÓW

Lista elektorów w grupie pracowniczej: Prof+ProfAM+DrHab OW-I

Bień Mateusz; dr hab.
Borowiecka Renata; dr hab.
Chyrzyński Marcel; dr hab.
Matynian Lidia; prof.dr hab.
Draus Agnieszka; dr hab.
Płachta Monika; dr hab.
Siedlik Włodzimierz; dr hab.
Widłak Wojciech; prof.dr hab.
Tworek Maciej; dr hab.
Jazownik Jan; prof.dr hab.
Kalarus Anna; dr hab.
Pawełek Michał; dr hab.


Lista elektorów w grupie pracowniczej: Dr+Mgr OW-I

Korzeniowski Andrzej; dr
Mądro Andrzej; dr
Sternal Małgorzata; dr
Szwab Natalia; dr

Wydziałowa podkomisja wyborcza
dr hab. Krzysztof Michałek
mgr Klaudia Romek
mgr Paulina Karp


OW-II   WYNIKI WYBORÓW

Lista elektorów w grupie pracowniczej: Prof+ProfAM+DrHab OW-II (w kolejności alfabetycznej):

Cieniawa-Puchała Mariola; prof. dr hab.
Cierpik Sławomir; dr hab.
Czubek-Davidson Irena; dr hab.
Dębowska-Jaroszek Anna; dr hab.
Dziad Michał; dr hab.
Gardoń-Preinl Monika; dr hab.
Golonka Wacław; dr hab.
Grodecki Piotr; dr hab.
Hubisz-Sielska Bogusława; dr hab.
Kalinowski Jan; dr hab.
Kalinowski Marek; prof. dr hab.
Kędra Milena; dr hab.
Kęska Gajusz; dr hab.
Kominek Bartłomiej; dr hab.
Krauzowicz Paweł; prof. dr hab.
Lato Piotr; dr hab.
Łypik-Sobaniec Barbara; dr hab.
Machnik Piotr; dr hab.
Mrowca-Kościukiewicz Ewa; dr hab.
Mulak Wacław; prof. dr hab.
Nagy Michał; dr hab.
Napierała Lech; dr hab.
Pikul Andrzej; prof. dr hab.
Pilch Zbigniew; dr hab.
Pisarski Janusz; prof. dr hab.
Sielski Mariusz; dr hab.
Sobaniec Tomasz; prof. dr hab.
Sochacki Janusz; prof. dr hab.
Suruło Wiesław; dr hab.
Wania Dominik; dr hab.

Lista elektorów w grupie pracowniczej: Dr+Mgr OW-II (w kolejności alfabetycznej):

Borowicz Barbara; dr
Firlus Krzysztof; dr
Kowal Piotr; dr
Lipień Damian; dr
Mocek Aleksander; dr
Ślusarczyk Tomasz; dr


OW-III   WYNIKI WYBORÓW

Lista elektorów w grupie pracowniczej: Prof+ProfAM+DrHab OW-III

Agnieszka Monasterska; prof.dr hab.
Jacek Ozimkowski; dr hab.
Olga Popowicz; prof dr hab.
Monika Rasiewicz; dr hab.
Małgorzata Ratajczak; dr hab.
Katarzyna Suska-Zagórska; dr hab.


Lista elektorów w grupie pracowniczej: Dr+Mgr OW-III

Olga Tsymbaluk; mgr

Z poważaniem
dr Ewelina Markiel


OW-IV   WYNIKI WYBORÓW

Lista elektorów w grupie pracowniczej: Dr+Mgr OW-IV

Elżbieta Rudzińska; mgr

Z poważaniem,
Halina Boniszewska


OW-V   WYNIKI WYBORÓW

Lista elektorów w grupie pracowników niebędących nauczycielami akademickimi: administracja OW-V

Beata Kwiecień; mgr inż.
Danuta Mrowczyk
Krzysztof Rymarczyk; inż.
Ewa Wołoszyn: mgr

komisja Wyborcza OW5
mgr Adriana Chmura
mgr Elżbieta Rosiecka
mgr Czesława Zawrotniak


STUDENCI / DOKTORANCI

UCHWAŁA nr 1/2020
Prezydium
Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego – Akademii Muzycznej w Krakowie
z dnia 19 czerwca 2020 roku

w sprawie

zgłoszenia elektorów z ramienia Studentów do Kolegium Elektorów Akademii Muzycznej w Krakowie w wyborach na okres kadencji 2020-2024

Działając  na podstawie  Załącznika nr 3 do Statutu Akademii Muzycznej w Krakowie z dnia 9 lipca 2019 roku (z późn. zm.) Rozdział 3 §14 ust. 2; §18 ust. 1 oraz w oparciu o §9 ust. 2 pkt 8 oraz §18 ust. 1 Regulaminu Samorządu Studenckiego Prezydium Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego uchwala co następuje:

§1

Prezydium Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego Akademii Muzycznej w Krakowie zgłasza następujących elektorów z ramienia Studentów do Kolegium Elektorów w wyborach na okres kadencji 2020-2024 (w kolejności alfabetycznej):

  • Pawła Chmielewskiego (Wydział Instrumentalny)
  • Bartłomieja Dybla (Wydział Instrumentalny)
  • Dmytro Holovenko (Wydział Instrumentalny)
  • Janusza Krzysztofa Korczaka (Wydział Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej)
  • Zuzannę Kozłowską (Wydział Wokalno – Aktorski)
  • Wiktora Lorensa (Wydział Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej)
  • Klaudię Łobodę (Wydział Instrumentalny)
  • Krystiana Neściora (Wydział Wokalno – Aktorski)
  • Andrzeja Ojczenasza (Wydział Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej)
  • Szymona Paruzela (Wydział Instrumentalny)
  • Marianę Poltorak (Wydział Wokalno – Aktorski)
  • Joannę Stolarską (Wydział Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej)
  • Annę Małgorzatę Sułkowską (Wydział Twórczości, Interpretacji i Edukacji Muzycznej)
  • Beatę Zawiła (Wydział Instrumentalny)
  • Filipa Zgorzelskiego (Wydział Instrumentalny)

p.o. Przewodniczącego Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego
Joanna Stolarska


Na przedstawiciela doktorantów w Kolegium Elektorów został wybrany doktorant Paweł Malinowski.

Karolina Dąbek
Przewodnicząca Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów