Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

17 kwietnia 2020 r.

Konkurs GRAM z ORKIESTRĄ wstrzymany do odwołania


VIII OGÓLNOUCZELNIANY KONKURS

„GRAM Z ORKIESTRĄ”

REGULAMIN KONKURSU

1. VIII Ogólnouczelniany Konkurs „Gram z orkiestrą” odbędzie się w Sali Koncertowej im. Profesor Krystyny Moszumańskiej-Nazar w Akademii Muzycznej w Krakowie w dniu 25 kwietnia 2020 r. (sobota)

2. Celem Konkursu jest umożliwienie najzdolniejszym studentom Akademii Muzycznej w Krakowie występu z wybranymi orkiestrami.

3. Kandydatów do konkursu zgłaszają Kierownicy Katedr Wydziału Instrumentalnego i Wokalno-Aktorskiego – nie więcej niż po dwóch studentów z każdej Katedry.

4. Zgłoszenia do Konkursu należy składać w Biurze Promocji Artystycznej do dnia 17 kwietnia 2020 r. na załączonym formularzu.

5. Uczestnicy Konkursu występują z własnym akompaniatorem.

6. Konkurs przeprowadzony zostanie przy udziale publiczności.
Kolejność występów uczestników zostanie ustalona w drodze losowania.
Program należy wykonać z pamięci (nie dotyczy organistów).

7. Wybrany utwór należy przygotować w całości. O wyborze do publicznej prezentacji części lub fragmentu utworu decyduje Jury w dniu Konkursu.

8. Czas trwania prezentacji artystycznej nie może przekroczyć 20 minut z wejściem
i zejściem z estrady.

9. Jury zostanie powołane przez Rektora Akademii Muzycznej w Krakowie.
Werdykt jury jest ostateczny.

10. Lista zakwalifikowanych osób do udziału w Konkursie oraz kolejność ich występów ukaże się na stronie internetowej Akademii po 20 marca 2020r.