Show more options Hide more options

Stypendia


Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

STYPENDIA MINISTRA NA ROK AKADEMICKI 2018/2019
KOMUNIKAT DLA DOKTORANTÓW

Szanowni Państwo,

Kwestie przyznawania stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia dla doktorantów reguluje Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 17 lipca 2015 r. w sprawie stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia przyznawanych doktorantom.

Szczegółowe informacje na temat stypendium ministra za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2018/2019, aktywny formularz wniosku oraz przydatne informacje, znajdują się na stronie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego lub na stronie Uczelni.

W przypadku korzystania z aktywnego wniosku ze strony Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego proszę uwzględnić uwagi zawarte we wniosku znajdującym się na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a także uaktualnić rok akademicki na który składany jest wniosek.

Wniosek powinien być wypełniony elektronicznie /aktywny formularz/, zgodnie ze wszystkimi wskazówkami zawartymi w formularzu wniosku.

Do wniosku należy dołączyć:

1/ dokumenty potwierdzające uzyskanie wybitnych osiągnięć

2/ oświadczenie doktoranta o wyrażeniu zgody na zamieszczenie swojego imienia i nazwiska – w przypadku przyznania stypendium – na stronie internetowej urzędu obsługującego ministra, który przyznał stypendium /w przypadku uczelni artystycznej jest to Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego/.

Wzór oświadczenia dostępny jest na stronie internetowej Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego lub na stronie Uczelni.

Tryb i terminy składania wniosków o stypendium ministra dla doktorantów znajdują się  na stronie internetowej Akademii w zakładce STYPENDIA.

Ważne:
Stypendium nie przysługuje doktorantowi, który ukończył już jedne studia doktoranckie.

Procedura

Wzór Wniosku

Wzór Oświadczenia

Rozporządzenie MNiSW z lipca 2015r.


Zarządzenie w sprawie wprowadzenia Regulaminu ustalania wysokości, przyznawania i wypłacania świadczeń pomocy materialnej dla doktorantów Akademii Muzycznej w Krakowie

Pomoc materialna dla doktorantów 2017/2018