Show more options Hide more options

Na skróty:
Katalog Główny
Elektroniczny Katalog Kartkowy Nut
Katalog prac dyplomowych, magisterskich i doktorskich
Naxos Music Library
Oxford Music Online
JSTOR
Najczęściej Zadawane Pytania

Godziny otwarcia:
Wypożyczalnia
p. 122
poniedziałek, czwartek: 12.00 – 18.00
wtorek, środa, piątek: 10.00 – 16.00
Czytelnia
p. 121
poniedziałek – piątek: 10.00 – 18.00
Fonoteka
p. 118
poniedziałek: 8.00-18.00
wtorek: 10.00 – 18.00
środa-piątek: 8.00-15.00
Pracownia kserograficzna
p.120
poniedziałek – piątek: 10.00 – 14.00

Katalogi online


Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Katalog Główny rejestruje obecnie wszystkie książki dostępne w Bibliotece Akademii Muzycznej w Krakowie oraz część zbiorów nutowych i fonograficznych. Zamawianie poprzez Katalog Główny dotyczy na razie wyłącznie książek. W przypadku nut można korzystać z Elektronicznego Katalogu Kartkowego Nut. Spośród zbiorów fonograficznych Katalog Główny rejestruje obecnie wyłącznie nagrania CD, które wpłynęły do Fonoteki po 2012 r. Pozostałe zbiory audiowizualne notuje katalog kartkowy dostępny w Fonotece.

Elektroniczny Katalog Kartkowy Nut rejestruje zbiory nutowe, które wpłynęły do Biblioteki Akademii Muzycznej w Krakowie do 2013 roku. Jedyny kompletny katalog druków muzycznych – Katalog Kartkowy Nut – znajduje się w Wypożyczalni. Za pośrednictwem Elektronicznego Katalogu Kartkowego Nut można zamówić poszukiwany druk muzyczny, jednak bez gwarancji jego dostępności.

Katalog Prac Dyplomowych, Magisterskich i Doktorskich  obejmuje prace obronione na Akademii Muzycznej w Krakowie. W celu wyszukania pracy należy wpisać pojedyncze słowo:
– nazwisko, np. Kowalski (nie: Kowalski Jan),
– termin określający przedmiot pracy, np. jazz (nie: muzyka jazzowa).
Zamówienie na pracę należy złożyć w Wypożyczalni i zgłosić się po jej odbiór w ciągu 5 dni roboczych. Z pracy można korzystać wyłącznie w Czytelni bez możliwości kopiowania jakąkolwiek techniką.